מי אני

מי אתה?

אני עמרי, בן 32 וקצת. רווק, מתגורר בתל אביב. מנהל מוצר, בוגר סדנת הכתיבה של עומר ברק ורענן שקד ״לכתוב את עצמי״, סטאנדאפיסט מתחיל ואוהד שרוף של צ׳לסי מהליגה האנגלית.

ו..?

אדי מרפי אמר פעם שהוא בילה את שנות ה-30 בנסיונות לתקן את כל מה שהוא הרס בשנות ה-20 (תודה בקי!). זה תמיד מגניב לשים הפניה לדברים שאנשים חכמים, מצחיקים ומפורסמים אמרו. בטח שמדובר באדי מרפי. אז הוא אמר את זה לפני, אבל אני לגמרי יכול להזדהות עם זה. כי אני מבלה את שנות ה-30 בניסיון לייצב, לתקן, ולמזער נזקים מכל מה שעשיתי בשנות ה-20. זה לאו דווקא היה רע, אבל זה לגמרי היה ממש מפוזר.

מה כבר עשית בשנות ה-20 שלך?

התשובה הנכונה היא, יותר מדי;

משפטן ואגודת סטודנטים – למדתי משפטים וממשל במרכז הבינתחומי (2008 – 2012); רכז באגודת סטודנטים, סגן יו״ר אגודת סטודנטים, שדרן בתוכנית הרדיו טכנופוביה, חבר ב-AEPI ועוד שלל פעילויות לא מועילות כלכלית.

תוספים לכרום – אני אוהב לפתח מעת לעת תוספים לדפדפן הכרום, גולת הכותרת היא תוסף המיקוד שלי, שמאפשר לכם, ישראלים מתסוכלים מרשות הדואר, לחפש מיקוד בארץ הקודש מבלי להיכנס לאתר של דואר ישראל. להיט!

ניהול פרוייקטים, בדיקות תוכנה ומתכנת (2006 – 2007 וגם 2012 – 2015) – תמיד הייתי חננת על, היו לי גם פעם משקפיים עד שהורדתי אותם בלייזר (!!) . אחרי הצבא הייתי בודק תוכנה באלביט, ואז רציתי לשנות את העולם (ראו מעלה), ואז חזרתי לעשות מה שאני יודע טוב, לבדוק תוכנה, לתכנת ולהריץ דברים. משם התפתחתי להיות מנהל מוצר.

קצין בקבע (2005 – 2006) – שריון. עדיין טנקים וכוח צביקה מעוררים בי התרגשות.

מה אני עושה פה? בבלוג הזה?

אז אולי בלוגים זה כזה 2008, אבל אם היה משהו אחד קבוע בחיים שלי, הוא שתמיד ידעתי לכתוב לא רע. לכן הקמתי את הבלוג הזה שוב בקיץ החם של 2016. כדי שתהיה לי מסגרת קבועה לכתוב בה, לפחות פעם בשבוע.

ומה אתה עושה בימים אלו חוץ מזה?

אני מנסה לעשות סטאנדאפ ולכתוב (להלן הבלוג וההופעות סטאנדאפ שאני עושה בבמות פתוחות בתל אביב). זה ולמצוא בת זוג.

מה זה אומר עליכם?

שאם אתם קוראים את זה, באמת יש לכם יותר מדי זמן פנוי.

איך יוצרים איתך קשר?

אם אתם ממש רוצים אז הכי נוח במייל: omri.ariav at gmail.com.